Nasze produkty

System Voyager to zaawansowane technologicznie rozwiązanie informatyczne dedykowane dla rynku turystycznego. Projektowany i wdrażany z myślą o komfortowej, intuicyjnej i efektywnej pracy użytkowników, a także szerokim zakresie funkcjonalnym. Tworzony przez kadrę fachowców o najwyższych, unikalnych kwalifikacjach, w oparciu o zaawansowane narzędzia programistyczne światowych liderów technologii informatycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku turystycznym i badaniu potrzeb klientów system nieustannie jest unowocześniany.
System składa się z kilku produktów dopasowanych do potrzeb użytkowników. Są to aplikacje on-line oraz programy desktopowe. Niezależnie z jakiego produktu korzysta użytkownik, zapisane dane widoczne są w każdym z produktów bez względu na kanał sprzedaży.
System Voyager gromadzi w jednym miejscu różnorodną ofertę turystyczną znanych i wiodących na rynku firm. Za pośrednictwem systemu można dokonać sprzedaży:
  • biletów autokarowych na przewozy międzynarodowe,
  • biletów autokarowych na przewozy krajowe i dowozy do lotnisk,
  • polis ubezpieczeń turystycznych,
  • kart młodzieżowych.

  Voyager.Agent

Program Voyager Agent jest produktem firmy Voyager.com Sp. z o.o., przeznaczonym dla biur podróży sprzedających bilety oraz ubezpieczenia i karty młodzieżowe posiadających umowę z przewoźnikiem lub ubezpieczycielem. Program instalowany jest bezpośrednio na komputerze użytkownika.
Aplikacja prezentuje dostępną ofertę przewoźników i ubezpieczycieli. Umożliwia rezerwację, sprzedaż międzynarodowych biletów autokarowych i rozliczenie sprzedaży w specjalnie przygotowanym raporcie. Program posiada automatyczną aktualizację do najnowszej wersji. Rozbudowana funkcjonalność oferty międzynarodowych przewozów autokarowych to kolejny atut aplikacji.
Minimalne wymagania sprzętowe umożliwiające instalację i korzystanie z programu:

Procesor: Pentium 1 GHz
Pamięć RAM: 4 GB
Rozdzielczość ekranu: 1024×768
System operacyjny: Windows 7 (zalecany Windows 10 lub 11)
Komputer niezainfekowany wirusami
Microsoft .NET Framework 4.7.2
Miejsce na dysku: 300 MB

Program można pobrać przechodząc na stronę: pliki do pobrania.

  Agent Elektroniczny - www.rez.pl

Agent elektroniczny na stronie rez.pl to aplikacja on-line przeznaczona dla biur podróży sprzedających bilety, ubezpieczenia i karty młodzieżowe nieposiadających umowy z przewoźnikiem lub ubezpieczycielem. Umowa zawierana jest bezpośrednio z firmą Voyager.com Sp. z o.o..
Voyager - Agent ElektronicznyAgent Elektroniczny - Zrzut ekranu przedstawiający dostępne funkcjonalności aplikacji.
Płatność on-line dokonywana jest poprzez wybranie 1 z 37 rodzaju płatności (karta kredytowa lub bank w którym Agent elektroniczny posiada konto), a następnie wykonanie przelewu.
Polisy oraz bilety dostępne są w systemie do wydrukowania po zaksięgowaniu płatności na koncie Voyager. Dodatkowo na podany w formularzu zamówienia adres e-mail automatycznie są one wysyłane w formie PDF. Karty młodzieżowe wysyłane są na adres korespondencyjny klienta.
W przypadku wykonania płatności i zablokowania środków na koncie bankowym Agenta elektronicznego, a jednocześnie braku możliwości wydrukowania biletu lub polisy w systemie, Agent elektroniczny proszony jest o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mail bus@voyager.pl lub polisa@voyager.pl.
Agent elektroniczny ma 15 minut na dokonanie płatności. W przypadku przekroczenia tego limitu czasowego, rezerwacja zostanie anulowana automatycznie w systemu.
Uzyskana prowizja ze sprzedaży przez sronę www.rez.pl powinna być fakturowana przez Agenta na koniec okresu rozliczeniowego zgodnie z zestawieniem sprzedaży w systemie. Na podstawie faktury Agent otrzyma prowizję na konto.
W przypadku zainteresowania sprzedażą jako Agent Elektroniczny wystarczy wypełnić formularz Zgłoszenie / rejestracja, a w polu “pytania/uwagi” proszę dopisać “agent elektroniczny”.

  Agent na umowie - www.rez.pl

Agent na umowie na stronie rez.pl to aplikacja on-line przeznaczona dla biur podróży sprzedających bilety, ubezpieczenia i karty młodzieżowe posiadających umowę z przewoźnikiem lub ubezpieczycielem. Poprzez aplikację agenta na umowie można sprzedawać tylko te oferty na które agent posiada bezpośrednią umowę z oferentem.
Voyager - Agent na umowieAgent na umowie - zrzut ekranu przedstawiający dostępne funkcjonalności aplikacji.
Ubezpieczenia oraz bilety dostępne są do wydrukowania po zatwierdzeniu zakupu w systemie poprzez przycisk kupuję lub kup bilet/zapisz bilet.
Prowizja ze sprzedaży produktów wliczona jest w ich cenę. Agent na umowie rozlicza się ze sprzedaży na podstawie umowy z danym przewoźnikiem lub ubezpieczycielem. Wszelkie rozliczenia sprzedaży i prowizji znajdują się w menu systemu po zalogowaniu się jako agent na umowie.
W przypadku zainteresowania sprzedażą jako agent na umowie, należy podpisać umowę z oferentem. Voyager na prośbę oferenta (przewoźnika/ubezpieczyciela) wprowadzi do systemu nowe biuro, nadając mu login i hasło do systemu.

Przejdź do strony: www.rez.pl.
info.voyager.pl © Voyager.com Sp. z o.o. [DC]